Nábytek do penzionů

Penziony využívají komfortní prostředí s příjemnou intimní atmosférou. Mnoho hostů dává přednost ubytování v klidném menším zařízení. Využijte dispozice vlastního zázemí a pozvedněte úroveň nabízených služeb i možnosti ubytování. Pomůžeme vám proměnit váš penzion v krásné místo, které si vaši hosté zapamatují a budou se k vám rádi vracet.

Na základě vašeho přání vám pomůžeme navrhnout a posléze realizovat vybavení pro pokoje pro hosty, ale i společenské místnosti, recepci, bar a případně i vybavení kuchyněk nebo jídelny. Zužitkovat dokážeme i technické zázemí pro uložení zavazadel nebo sportovního vybavení. Nabídnout můžeme také výrobu nábytku na terasu nebo do zahrady.

Styl nábytku a obložení dokážeme přesně uzpůsobit původnímu stylu nebo vaší představě. K výrobě nábytku využíváme vysoce kvalitní dřevo. Vždy dbáme na pečlivě sušené a dobře uskladněné dřevo, které garantuje tvarovou i barevnou stálost v každém prostředí. Jednotlivé kusy nábytku dokážeme uzpůsobit členitému prostředí, skoseným podhledům v podkroví i jinak atypicky řešeným interiérům. Současně s montáží vám doporučíme vhodný způsob ošetření a údržby. Nábytek i stavební prvky upravujeme speciálními nátěry v závislosti na náročnost prostředí. Zajistíme dřevu delší životnost i dlouhodobě krásný vzhled.

Kdykoli se na nás můžete obrátit, s profesionálním nadhledem vám dokážeme poradit a najít vhodné řešení pro rekonstrukci nebo úpravu staršího vybavení. U nových staveb zapojíme veškerý um, abychom vytvořili krásný a zároveň praktický nábytek, který poskytne vašim hostům maximální pohodlí. Veškeré zakázky zhotovíme pečlivě a postupujeme podle sjednaných termínů. Dodržujeme odsouhlasený rozsah prací i předem daný rozpočet.