Výroba kuchyní na míru

Kuchyně je centrem každého bytu. Při rekonstrukci nebo při plánování vybavení nového prostoru nemusíte dělat kompromisy a hledat vhodné kombinace z katalogů. Nabízíme vám realizaci kuchyně přesně podle vašich představ. Naše kuchyně splňují přísné požadavky na design a funkčnost.

Veškeré kuchyně vyrábíme "na míru". To znamená, že po telefonické dohodě dojedeme zaměřit prostor kam bude kuchyně umístěna. Na této schůzce společně vybereme uspořádání, materiály atd. V případě dostatku času můžeme přímo na místě sestavit 3D návrh Vaši nové kuchyně. V opačném případě zašlem návrh ve fotorealistické podobě e-mailem. Po odsouhlasení návrhu sestavíme cenovou nabídku. Pokud tuto nabídku akceptujete bude zahájena výroba. Následně bude domluven termín montáže a předání Vaši nové kuchyňské linky.

Využíváme vysoce kvalitní dřevěné materiály, které můžeme podle dohody kombinovat s kovem, sklem, keramikou i kamenem. Na míru sestavené vybavení dokonale využije prostor, nabídne dostatek úložného prostoru i odkládacích nebo pracovních ploch. Do vaší kuchyně vždy začleníme praktické doplňky, které zvýší užitnost nábytku a zajistí vám tak větší pohodlí.

V případě zájmu o výrobu kuchyně na míru se na nás můžete kdykoli obrátit. Na základě návrhu vám přiblížíme náročnost práce i cenový rozpočet. Při realizaci dbáme na pečlivé zpracování všech detailů.

 

Něco málo o materiálech v kuchyni:

Kuchyně se skládají s několika podstatných částí - korpusy skříněk, kování, dvířka (čelní plochy), úchytky a pracovní deska. Další doplňkových částí je nepřeberné množství a záleží na každém z Vás co si do své kuchyně zvolíte.

Samozřejmostí jsou spotřebiče, dřezy a vodovodní baterie, které dodáváme dle Vašeho přání.

 

Korpusy kuchyňských skříněk

Korpusy vyrábíme především z laminovaných dřevotřískových desek, které jsou snadno udržovatelné a vyrábí se v mnoha dekorech. U korpusů jsou důležitým bodem hrany. Pro dosažení maximální kvality používáme pouze kvalitní ABS hrany, nikoliv melaminovDé či dokonce papírové.

Dekory LTD desek - Kronospan

DekoryLTD desek - Egger

 

Kování

Tato součást kuchyně ovlivňuje asi nejvíce funkčnost celé kuchyně a uživatelský komfort.

Pro Vaši maximální spokojenost během užívání kuchyně doporučujeme používat kvalitní značkové sytémy, na které se můžeme plně spolehnout.

V tomto ohledu ty nejvyšší nároky splňuje námi doporučované kování od rakouské firmy BLUM.

 

Dvířka

Dvířka a pracovní deska jsou dvě části ovlivňující především vzhled kuchyně.

Dvířka vyrábíme z laminované dřevotřískové desky, fóliovaná dvířka, dýhovaná dvířka či lakovaná dvířka. Samozřejmostí jsou i prosklená dvířka v hliníkovém rámečku či standardní prosklená dvířka.

 

Pracovní deska

Dodáváme jak standardní pracovní desky, tak i materiály jako je umělý kámen, přírodní kámen a ostatní specielní materiály.

Všechy tyto materiály jsou vyráběny v různých dekorech a tloušťkách.

Pracovní desky - Kronospan

 

Vyhledávání

Kontakt

Jan Volf truhlářství - interiérové poradenství +420 725113522

Fotogalerie: Kuchyně

/album/fotogalerie-kuchyne/hlavacek-kuch-navrh1-jpg/
/album/fotogalerie-kuchyne/hlavacek-kuch-navrh2-jpg/
/album/fotogalerie-kuchyne/hlavacek-kuch-navrh3-jpg/
/album/fotogalerie-kuchyne/kuch-crevena-lesk-bar-jpg/
/album/fotogalerie-kuchyne/kuch-holasovice-001-jpg/
/album/fotogalerie-kuchyne/kuch-masivni-drez-dub-jpg/
/album/fotogalerie-kuchyne/kuch-masivni-drez-teak-jpg/
/album/fotogalerie-kuchyne/kuch-velka-bilalesk01-jpg/
/album/fotogalerie-kuchyne/kuch-velka-bilalesk02-jpg/
/album/fotogalerie-kuchyne/dscf2393-jpg/