Lékařský nábytek

Denní práce s pacienty přináší velkou zodpovědnost a soustředění, je psychicky velmi náročná a přináší i nemalé fyzické vypětí. Prostředí, ve kterém se denně pohybujete a trávíte podstatnou část dne, může výrazně ovlivnit vaši kondici i pohodu. Nepodceňujte význam příjemně vybaveného pracoviště a upravte prostor kolem sebe tak, aby vám plně vyhovoval.

Nabízíme vám služby v návrhu i realizaci lékařského nábytku. Zabýváme se především zakázkovou výrobou. Při práci vycházíme z profesionální znalosti materiálů i technik zpracování. Se zdravotnickými obory máme navíc dlouholetou zkušenost. Dokážeme vám pomoci upravit nábytek i vybavení tak, aby plně uspokojili vaše potřeby i potřeby vašich pacientů.

Lékařský nábytek můžeme doplnit úložnými prostory nebo dalším vybavením, které zajistí pohodlné odložení nástrojů, ošetřovatelského materiálu nebo dokumentace. Vždy se snažíme vybavit ordinace prakticky, ale uvědomujeme si i neméně důležitý efekt v estetickém vzhledu. Klidné barvy, příjemný materiál na dotek a jednotný styl přidají prostoru pocit čistoty a důvěryhodnosti.

Lékařské specializované obory se velmi odlišují v potřebném vybavení. Jsme si jisti, že dokážeme najít správné řešení pro jakoukoli ordinaci nebo pečovatelský prostor.

Fotogalerie: Lékařský nábytek

Tato fotogalerie je prázdná.