Nábytek do čekárny

Návštěva lékaře je pro většinu pacientů spojena s jistou měrou nepříjemného očekávání. Čekání na objednaný termín kontroly, ošetření nebo během působení podaného léku, můžete čekání svým klientům příjemně zkrátit. Komfortně vybavená čekárna příznivě zapůsobí na psychiku pacientů, pomůže navodit uvolněnou atmosféru. Prakticky řešený nábytek do čekárny, ustavení sedaček nebo lavic také předejde zmatečným situacím v pořadí. Lépe využijete celý interiér pro pohyb i odložení kompenzačních pomůcek.

Neméně důležitý je také systém pro odložení oblečení. V chladných měsících zabráníte nepříjemnému hromadění teplého oblečení, doplňků a mokrých deštníků na nevhodných místech. Zóna pro zavěšení svršků může přehledně řešit i velké množství objemného oblečení.

Při delším čekání vašim pacientům můžete ukrátit čas nabídkou časopisů, novin nebo informativních materiálů. Zajímavě řešené stolky, poličky nebo závěsné systémy uspořádají tiskoviny do úhledné formy a zachovají dobrý přístup.

Nabízíme vám zpracování návrhu i realizaci čekárny pro velké i malé prostory. Vždy zohledníme vybavovaný prostor. Zachováme představu o barvě i materiálech, přineseme zlepšení v praktickém uspořádání nábytku i úložných prostor. Pomůžeme vám dobře zapůsobit na své pacienty, získat si jejich důvěru a usnadnit a zpříjemnit jim čekání. V případě vašeho zájmu o vybavení či nábytek do čekárny nás kontaktujte.

 

Fotogalerie: Nábytek do čekárny

Tato fotogalerie je prázdná.