Nábytek do ordinace

Nábytek pro ordinace musí splňovat velmi přísné nároky. Pacientům přináší komfortní polohu během vyšetření nebo aplikace léčiv, zdravotnickému personálu umožňuje lepší přístup k ošetřovanému. Nábytek pro ambulance i odborné praxe představuje speciálně upravená lůžka nebo křesla, ale také sestavy úložných skříni pro nástroje a zařízení. Zajímavě řešené vybavení zapůsobí dobře i na psychickou pohodu. Pozvedne úroveň poskytovaných služeb a zajistí kvalitní pracovní prostředí.

Při realizaci nábytku do ordinace postupujeme podle reálných potřeb a zkušeností z provozu. Konstrukci speciálních částí vybavení řešíme na základě individuálních potřeb. Běžnější typy skříněk, stoly, židle pak zhotovíme v jednotném stylu tak, aby celý interiér působil komfortně, zachoval plné soukromí a budil důvěru.

Zdravotnický nábytek vyrábíme z kvalitních plošných materiálů pro vysokou odolností povrchů vůči různým chemickým látkám. Pro vysoké nároky laboratorního nábytku používám tzv. HPL povrchy. Jsou to vysokotlaké lamináty určené právě pro toto použití. Hrany všech materiálů jsou lepeny polyuretanovým lepidlem, které vytváří voděodolný spoj.

Rádi vám pomůžeme sestavit přesný návrh vybavení ordinace. Zabýváme se výrobou nábytku i speciálními úpravami. Při realizaci vycházíme z dlouholetých zkušeností. Nábytek doplníme dostatkem úložných prostor i odkládacích ploch. Snažíme se vždy dokonale skloubit vysokou funkčnost s krásným estetickým vzhledem.

 

Fotogalerie: Nábytek do ordinace

Tato fotogalerie je prázdná.