Nábytek do recepce ve zdravotnictví

Prostor recepce pracuje s prvním dojmem návštěvníků. Správnou volbou materiálu i rozmístění vybavení dokáže navodit příjemnou atmosféru, zvýší důvěryhodnost vašeho pracoviště. Lékařská recepce komunikuje s klienty telefonicky, mailem, ale také vyřizuje důležitou administrativu. Péče o pacienty je velmi citlivým oborem, který vyžaduje vysoký standard i v zachování důvěrných informací. Zajišťované termíny objednání, sdělování osobních dat, popis lékařských úkonů nebo konzultace urgentních problémů je třeba věnovat náležitou pozornost a klidné prostředí.

Recepce by měla vytvořit příjemné a důvěryhodné zázemí pro vyřízení dokumentace nebo konzultací.

Musí také zachovat příjemný prostor pro usazení a čekání včetně dostatečného místa pro odložení teplého oblečení a doplňků.

Nabízíme vám služby v oblasti návrhu i realizace vybavení zdravotnické recepce a čekáren u lékařů. Specializujeme se na zakázkovou výrobu a s řešením prostor pro zdravotnické obory máme dlouholeté zkušenosti. Dokážeme objektivně posoudit dispozice interiéru. Členitý půdorys, usazení oken i dveří, velikost plochy zhodnotíme tak, abychom efektivně využili celý prostor. Recepční pult, vybavení pro dokumentaci a výpočetní techniku, ale i příjemné pohodlné sedačky vytvoříme v jednotném stylu. Při volbě konstrukce vždy pracujeme s předpoklady pro vysokou odolnost a pevnost. U materiálů vždy dbáme na kvalitní a pevný povrch, který nevyžaduje složitou údržbu, dovoluje snadné a hygienické čistění a odolává mechanickému poškození.

Nábytek do recepce ve zdravotnictví navrhneme v souladu s vašimi představami. Navrhneme praktické úpravy, které výrazně zvýší estetický dojem a přispěje k větší pohodě vašich klientů i zaměstnanců. Krásně zpracovaná recepce bude vaší nejlepší vizitkou.

Fotogalerie: Nábytek do recepce ve zdravotnictví

Tato fotogalerie je prázdná.