Vestavěné (vestavné) skříně na míru    

Vestavěné skříně ideálně řeší každý prostor. S minimální ztrátou průchodnosti nabízí dostatečnou plochu pro uložení denního oblečení, ale i doplňků a bot. Skříně zpravidla využívají plnou výšku interiéru, nejvyšší police slouží k uskladnění mimo sezonního vybavení, přístupné a přehledné střední části pak oblečení aktuální sezony. Vestavěné skříně můžou kombinovat prostor pro zavěšení oblečení na tyči s policovým nebo zásuvkovým systémem. Přední dveře je možné realizovat v celodřevěném provedení, které v interiéru působí nenápadně. Využít však můžete i část plochy k instalaci velkých skel či jiných materiálů. Vestavěné skříně realizujeme ve všech prostorech přesně podle zadání.

Vestavné skříně jsou stále velmi žádaným prvkem interiéru. Nejen že umožňují využití prostoru do posledního centimetru, ale v plní také funkci estetickou. Takováto skříň se v podstatě skládá ze dvou hlavních částí. První částí je tzv. "vestavba" a druhou částí pak systém uzavírání.

Vestavbu vyrábíme převážně s laminovaných dřevotřískových desek, které jsou dostupné v mnoha dekorech :

Lamino Kronospan

Lamino Egger

Hrany těchto desek jsou olepovány odolnou ABS hranou síly 0,5 mm ( na přání tl.2 mm ).

Dělení vestavby je zcela podřízeno přáním zákazníka a technickým možnostem prostoru, kam bude skříň umístěna.

Vybavení skříně je opět podřízeno přáním zákazníka. Vybavení jako jsou šatní tyče, sklopné štaní tyče, drátěnný program, vnitřní "šuplíky"...., jsou standadními prvky,

které do skříní montujeme. Možností je nepřeberné množství, proto je třeba dobře rozmyslet co vše chcete do skříně ukládat.

 

Systémy uzavírání:

Posuvné dveře

Kování pro posuvné dveře musí být velmi kvalitní neboť jsou nejvíce namáhanou částí skříně. Pro posuvné dveře používáme kování s hliníkovými profily, které lemují celé dveřní křídlo a skrytá kolečka s ložisky.

Tvary profilů a odstíny

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Jan Volf truhlářství - interiérové poradenství +420 725113522

Fotogalerie: Vestavné skříně

/album/fotogalerie-vestavne-skrine/a015-jpg1/
/album/fotogalerie-vestavne-skrine/a019-jpg1/