Hotelový nábytek

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Realizujeme vybavení pro soukromé byty, kancelářské prostory, ale také hotely. Interiéry hotelu nabízí svým hostům komfortní místa pro odpočinek, soukromí, ale také velké místnosti pro společná setkání u jídla nebo zábavy. Pro jakýkoli interiér dokážeme navrhnout, vyrobit a instalovat vybavení. Individuálně k vašim představám uzpůsobíme styl, barevné zpracování i funkční řešení.

Máme k dispozici kompletně vybavenou dílnu i přístup k vysoce kvalitnímu materiálu. Při výběru dřeva dbáme na rozmanité dřeviny, abychom zachováním přirozené barvy i kresby dřeva mohli nabídnout pestrou paletu barev a možností. Vždy dbáme také na kvalitní sušení a uskladnění. Vyrobený nábytek splňuje vysoké nároky na kvalitu, v novém prostředí nepodléhá tvarovým ani barevným změnám. Veškeré funkční prvky jako jsou dvířka, zásuvky, úchyty zhotovíme pečlivě, s důrazem na vysokou odolnost vůči mechanickému poškození nebo opotřebení.

Hotelový nábytek dokážeme zhotovit ve větším množství. Dostatečná pracovní kapacita i efektivní plánování nám umožňuje snadno zvládnout i náročnou zakázku. Zajistit dokážeme i zhotovení nábytku pro veřejné prostory jako je recepce, lobby bar, zasedací a společenské místnosti. Bez problémů přizpůsobíme nábytek inspiraci dobovými styly nebo styly vycházejícími z jiných kultur.

Pro konkrétní interiér se vždy snažíme navrhnout a uzpůsobit nábytek tak, aby maximálně splňoval očekávání. Vybavení doplňujeme o praktické odkládací nebo uskladňovací plochy. Přírodní dřevo můžeme podle přání ponechat v původních tonech, nabídnout však můžeme i náročné techniky moření, lakování nebo kombinace s dalšími materiály jako je sklo, nerez, plast.

Obraťte se na nás kdykoli. Rádi vám přiblížíme časovou i finanční náročnost zvažovaného projektu. Pomůžeme vám návrh převést ve skutečnost. Ke všem zakázkám přistupujeme s maximální pečlivostí. Reprezentativní prostory s elegantním nábytkem pozvednou úroveň celého zařízení. Přivedou k vám další hosty a zajistí jim maximální spokojenost.